nízke náklady na prevádzku                |                zdravé prostredie                |                pasívny štandard
YOUNG
MÔJ PRVÝ OZAJSTNÝ DOM

Myšlienka modulových domčekov s minimálnymi prevádzkovými nákladmi vznikla ako cenovo dostupné bývanie nielen pre mladú generáciu – domčeky menších rozmerov – úžitkovej plochy od 35 m2 do 60 m2 sú určené prednostne pre mladých.
Plnohodnotné bývanie plne uspokojujúce požiadavky mladej generácie na otvorené, dispozične variabilné a maximálne komfortné bývanie vo vlastnom - v domčeku s plynulým napojením na maličkú záhradu.
Viac o YOUNG>
FAMILY
PRE SKUTOČNÝ ŽIVOT

Pre rodiny s deťmi sú väčšie moduly s 3 a viac izbami, s 1 kúpeľkou a 1 WC. Spálňa rodičov a izby detí sú na južnej strane + šatník a vstavané skrine. Obytný priestor je prepojený s jedálňou - rodina trávi spolu čo najviac času. Izby poskytujú súkromie pre deti, či pre návštevu príbuzných.
Ak moduly uložíme do tvaru „L“, „U“ „T“ „O“ - v jednom krídle bude denná časť a úložné priestory a v druhom krídle nočná časť s hygienou. Ak moduly postavíme nad seba - denná časť bude na prízemí a nočná časť na poschodí, alebo naopak.
Viac o FAMILY>
SENIOR
NÁŠ DOMOV - TU BÝVAME

Keď by ste chceli zmeniť miesto svojho bydliska a do domčeka nasťahovať svojich starnúcich rodičov – nie je problém – prispôsobí sa dispozícia domu požiadavkám seniorov – rozmery izieb sa zmenia, uzavrie kuchyňa, pridá špajza a samostatný vstup, a kúpeľňa sa navrhne s bezbariérovým sprchovým kútom.
Dispozícia pre seniorov je volená tak, aby sa mohli venovať svojim záľubám - záhradníčiť, majstrovať, variť, zavárať, stretávať sa s priateľmi a príbuznými. A zostane im ešte dostatok miesta na nerušený odpočinok.
Viac o SENIOR>
Stránku vyrobilo P. O. TEAM Grafické Štúdio | 2012